Чи відшкодують страхові компанії збитки?

28 August 2018
Чи відшкодують страхові компанії збитки?

Лише в Києві більше ста автомобілів постраждали від зливових дощів. Чи відшкодують страхові компанії збитки?

Днями в столиці України пройшли тропічні зливи, і більше 100 власників автомобілів вивуджували свої авто з вуличних озер, більшість цих автомобілів вже не підлягають експлуатації, а деякі «везунчики» потребують серйозного ремонту.

Зараз існує думка, що всіляко роздувається чутками, про те, що страхові компанії будуть відмовляти у виплаті страхового відшкодування власникам таких автомобілів. А потерпілих будуть направляти до комунальних служб і міської адміністрації, так як система водовідведення з міських вулиць не була очищена вчасно.

У зв’язку з цим до нас, як до експерта страхового ринку, звертаються наші клієнти з проханням дати відповідь, чи будуть платити страхові компанії.

Всі договори страхування КАСКО містять ризик, під який потрапляє саме ситуація затоплення автомобіля:

“- стихійні лиха (удар блискавки, бурі, шторми, урагани, зливи, гради, рясні снігопади, землетруси, обвали, повені, зсуви);”

Це стандартна ситуація, і страхові компанії будуть виплачувати страхове відшкодування. Але в зв’язку з тим, що для проведення технічного обстеження утопленого автомобіля необхідно чекати, поки він повністю висохне, страхова компанія і експерти беруть тимчасову паузу. Цей момент якраз і породжує чутки про нібито небажання страхових компаній платити відшкодування.

Не вірте чуткам, звертайтеся до експертів ТОВ “Страховий адвокат”, і ваші інтереси завжди будуть під надійним захистом.