ТОП-10 мобільних додатків для вашого здоров’я

10 May 2018
ТОП-10 мобільних додатків для вашого здоров’я

Особистий асистент, тренер, дієтолог, персональний помічник і об’єктивний контролер у вашій кишені. Страховий адвокат підготував для вас добірку зручних і корисних мобільних додатків, які допомагають стежити за здоров’ям.

Health (Здоров’я) на iPhone

Ця програма є однією з небагатьох, які не можна видалити. По-перше, це повноцінна медична карта, в яку можна внести всі відомі дані про здоров’я. По-друге, вона зберігає графік вашої активності за днями, тижнями, місяцями і навіть роками.

Спільно з годинником Apple Watch Здоров’я стежить за вашою активністю, диханням, тренуваннями і пульсом.

Активність: мотивує, показуючи скільки ви рухаєтеся.

Усвідомленість: дозволить знайти час, щоб зробити кілька глибоких вдихів і розслабитися. Відмінний спосіб зняти стрес і поліпшити загальний стан здоров’я.

Їжа: незалежно від того, чи рахуєте ви вуглеводи, калорії, кофеїн або безліч інших важливих показників харчування, додаток Здоров’я спрощує управління вашими цілями і стежить за тим, що ви їсте.

Сон: додаткові інструменти та програми передають дані в Здоров’я, щоб ви могли перейти в більш здоровий режим сну.

Здоров’я дозволяє стежити за широким спектром даних – від вимірювання кров’яного тиску і рівня глюкози в крові до записів про ваше репродуктивне здоров’я і вагу.

Детальніше про додаток

Apple HealthKit

Покращує стандартне медичне обслуговування. Додаток зберігає дані про здоров’я і фізичну активності користувача на iPhone і Apple Watch. Ви також можете передавати цю інформацію своєму лікареві.

На базі програмного інтерфейсу HealthKit годинник Apple Watch збирає дані про вашу щоденну активність, частоту серцевих скорочень і пройдених тренувань.

Найбільш популярні види даних в додатку: Активність, Усвідомленість, Їжа, Сон. Програма викачує дані з різних сервісів і додатків і синхронізує їх з додатком Здоров’я.

Детальніше про додаток

Best Apple Health apps to download

Google Fit

Автоматично фіксує вашу активність. Google Fit зафіксує вашу швидкість, темп, маршрут, висоту і багато іншого. Синхронізується з Google watch.

Додаток збирає інформацію з інших сервісів, щоб відстежувати фітнес, харчування, сон і вагу.

Подібно Apple HealthKit, розширює можливості медичного обслуговування. Програма збирає найрізноманітнішу інформацію про здоров’я користувача. і він може ці дані переслати своєму лікареві.

Завантажити з Google Play

Waterbalance

Додаток фіксує які напої і в якій кількості ви вживаєте. Головне – не забувати, відзначати в смартфоні, що і коли ви п’єте.

Програма веде облік показників і порівнює їх з нормою. Якщо цифри відрізняються, вам прийде нагадування. Наприклад, випити склянку води.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

Lifesum

Додаток для тих, хто стежить за своєю вагою і дотримується правильного харчування.

Ви фіксуєте в щоденнику додатку, що з’їли і в якій кількості. Програма показує калорійність страв, вміст білків-жирів-вуглеводів, дає поради щодо поліпшення раціону.

У Lifesum можна дослідити програми популярних дієт. При необхідності користувач може створити індивідуальну дієтичну програму.

Додаток враховує показники фізичної активності і синхронізується з іншими сервісами. В кінці дня користувач отримує оцінку – наскільки активно він провів день.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

lifesum screen

 

Sleep Better

Протягом усієї ночі цей додаток відстежує фази сну за рухами тіла – чуйний сон або глибокий. Вранці вбудований в програму будильник розбудить в найсприятливіший момент.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

Sleep Better screen

Runkeeper

Цю програму використовують 50 млн осіб по всьому світу. Програма дозволяє вести статистику пробіжок, будувати маршрути, рахувати калорії, спілкуватися з друзями і ділитися своїми спортивними успіхами.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

runkeeper

QuitNow!

Додаток допоможе кинути палити. І зробити це можна весело і технологічно.

Програма веде облік часу утримання від нікотину, зекономлених грошей і сигарет, яких користувач зміг уникнути. Більш того, QuitNow! показує, як з плином часу поліпшується здоров’я користувача.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

Maya

Додаток-календар менструальних циклів. Ведення календаря необхідно для контролю жіночого здоров’я.

Розумна програма автоматично розрахує період фертильності з високою точністю, зробить прогноз циклу на майбутні місяці.

Всі дані особистого додатки захищаються паролем.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore

 

Calm

Додаток року в AppStore 2017. Спеціальна програма для медитації та релаксації.

Дозволить розслабити своє тіло і розум за допомогою дихальних вправ.

У ньому також є історії для того, щоб легко і міцно заснути.

Завантажити з Google Play

Завантажити з AppStore