Елізабет Мегі — одна з перших жінок у страхуванні

8 March 2024
Елізабет Мегі — одна з перших жінок у страхуванні

Цього дня в 1975 році ООН вперше відзначила Міжнародний жіночий день (МЖД).

Сьогодні люди вшановують жінок, які змінили суспільство, боролися за рівність і подають позитивний приклад людям у всьому світі.

Прогрес, досягнутий жінками на шляху до гендерної рівності протягом багатьох років, був би неможливим без сміливих та рішучих вчинків тих, хто був перед ними.

Хочемо поділитись історією однієї з перших жінок у страхуванні – Елізабет Мегі.

Елізабет Мегі — одна з перших жінок у страхуванні.

Елізаберт Мегі — американська дизайнерка ігор, письменниця, феміністка, аболіціоністка та джорджистка. Вона народилася в 1866 році і найбільше відома винаходом гри “Землевласник” (“The Landlord’s Game” ), яка згодом перетворилася на популярну настільну гру Монополія. Однак її внесок у страхову справу менш відомий, але значний.

Мейджі працювала стенографісткою у страховій справі наприкінці 19-го і на початку 20-го століть. Вона працювала в Компанії страхування життя в Нью-Йорку (тепер відома як AXA Equitable Life Insurance Company) і була однією з перших жінок, які працювали у цій сфері.

Робота Мейджі стенографісткою дала їй можливість здобути уявлення про роботу страхової справи. Хоча її робота у страхуванні не була такою революційною, як її подальший винахід Монополії, це значний крок для жінок у бізнес-світі того часу.

Незважаючи на гендерні бар’єри та суспільні норми, які обмежували участь жінок у бізнесі, досягнення Мейджі свідчать про її новаторський дух і рішучість відстоювати свої інтереси та робити внесок у різні сфери, зокрема страхування.