Саміт Women Leaders United в Європарламенті: бізнес і місія за межами офісів

30 December 2024
Саміт Women Leaders United в Європарламенті: бізнес і місія за межами офісів

Цього місяця засновниця та лідерка компанії «Страховий Адвокат» Інна Гарцуєва взяла участь у Саміті Women Leaders United, що відбувся у Європарламенті в Брюсселі. Це вже друга важлива міжнародна подія після зустрічі в Посольстві України в Гаазі, де українські жінки-лідерки мали можливість донести голос України до ключових світових дипломатичних і політичних кіл.

Про що говорили на Саміті?

Це була не просто зустріч, а простір для важливих розмов про Україну. Там, у залі Європарламенту, говорили не лише про цифри чи факти. Говорили про людей. Про сім’ї, які втратили дім. Про дітей, які залишилися без батьків. Про бізнес, що продовжує працювати попри обстріли.

Чому це важливо? Бо війна триває, і в час, коли світ обговорює глобальні виклики, наш голос має бути почутим. Україна потребує постійної уваги та підтримки, адже це не разовий акт солідарності, а спільна довгострокова відповідальність міжнародної спільноти за мир і стабільність у світі.

 

 

Для нас, як компанії, яка вже 15 років працює на ринку корпоративного страхування, це не просто робота — це місія. Інна Гарцуєва несе цю місію не лише через щоденну роботу з клієнтами та партнерами, а й на міжнародних майданчиках. Кожен виступ, кожне слово і кожна розмова на таких зустрічах — це внесок у спільну справу.

Кожна подібна зустріч — це можливість об’єднати зусилля дипломатів, бізнес-спільноти та активних лідерів задля спільної мети.

Докладніше про Саміт Women Leaders United читайте за посиланням на сайті Українська правда: https://life.pravda.com.ua/society/zhinki-liderki-zasnuvali-koaliciyu-dlya-stalogo-rozvitku-ta-miru-v-yevropi-305355/