Страховий брокер

Страховий брокер

Страховий брокер – хто це?

Страхові брокери в Україні з’явилися відносно давно. Скажімо, наша компанія представлена в цій сфері з 2009 року. Проте досі залишається багато приватних осіб і підприємців, які не зовсім розуміють особливості та переваги брокерського сервісу.

Страховий брокер – це посередник між страховою компанією та її клієнтом. Тобто це окрема фірма, яка спеціалізується на вивченні та аналізі пропозицій страхового ринку. Великі брокерські компанії, як наша, співпрацюють з десятками страховиків, чиї поліси пропонують клієнтам. Проте на відміну від страхових агентів, які представляють інтереси страховика, брокери – це довірені особи клієнта, який купує поліс. Суть брокерської роботи полягає в тому, щоб підібрати для свого клієнта страховий продукт з оптимальними для замовника параметрами, не віддаючи при цьому особисту перевагу тій чи іншій страховій компанії.

При цьому важливо розуміти, що страхові брокери не просто продають клієнту страховку, а надають йому комплекс послуг експертного рівня. У цей перелік традиційно входять:

 • вивчення страхового ринку України, оцінка його учасників, надійності компаній, якості пропонованих ними страхових продуктів;
 • підбір найбільш вигідної страховки для клієнта із пропозицій від надійних страховиків;
 • інформування клієнта щодо акцій та найбільш вигідних пропозицій на ринку асекурації;
 • допомога зі збором та оформленням документів, необхідних для страхування;
 • аналіз та експертна оцінка ризиків, актуальних для клієнта;
 • допомога в отримання компенсації у випадку настання страхового випадку;
 • допомога у вирішенні спірних моментів між клієнтом і страховиком.

До речі, на Заході майже всі договори між приватними особами, бізнесом і страховиками укладаються саме через брокерські компанії, оскільки це дає низку переваг.

Переваги страхування через брокера

Коли мова йде не просто про персональну асекурацію, а страхування бізнесу чи корпоративну страховку для персоналу, брокерські послуги стають вкрай доречними та дають низку привілеїв:

 1. У штаті великих брокерських компаній працюють досвідчені фахівці, які бездоганно орієнтуються в усіх нюансах і підводних каменях страхової практики. Вони вивчили правила та умови різних страховиків, тож компетентно зорієнтують свого клієнта серед численних пропозицій.
 2. Відомі брокерські компанії, які давно на ринку й мають хорошу репутацію, співпрацюють з перевіреними страховиками. Замовляти страховку через такого брокера надійно та безпечно. Є гарантія, що при виникненні страхового випадку вдасться отримати обіцяну компенсацію.
 3. Делегування завдань, пов’язаних зі страховими питаннями, брокеру – це можливість для керівної ланки бізнесу вивільнити час, який можна ефективно використати на інші важливі робочі моменти. І при цьому мати впевненість, що страховка буде оформлена правильно й гарантовано на вигідних умовах.

А в підсумку все це дозволить бізнесу заощадити чимало коштів.

Як вибрати надійного страхового брокера?

Щоб отримати всі переваги від співпраці з брокерською компанію, важливо правильно її вибрати – не потрапити на аферистів чи осіб, які надають послуги, не будучи професіоналами у цій галузі.

Вибираючи брокерську компанію, варто звернути увагу на такі моменти:

 • як давно компанія представлена на ринку;
 • з якими страховиками співпрацює;
 • які відгуки про неї залишають клієнти;
 • який спектр послуг надає.

Скажімо, наша компанія «Страховий адвокат» в цій сфері працює з 2009 року. На нашому супроводі перебуває близько 38 тисяч клієнтів, від яких маємо близько 50 листів подяки. Ми співпрацюємо з більш ніж 30 провідними страховиками України. Більше 300 українських компаній делегували нам роботу, пов’язану зі страхуванням свого бізнесу та персоналу. Тож якщо вам теж потрібні найкращі та найдосвідченіші страхові брокери України, звертайтеся в нашу компанію, і ми допоможемо у вирішенні всіх питань щодо страхування.