5 порад психолога

27 July 2017
5 порад психолога

Часто наші застраховані скаржаться на постійний стрес, підвищену стомлюваність і емоційне вигорання.

Ми підготували для вас п’ять рекомендацій практикуючого психолога, гештальт-терапевта. Як можна поліпшити свій емоційний стан?

Психолог, гештальт-терапевт про важливе
 1. Досягнення

  • Якщо ви будете записувати кожен день по 3 власних досягнення, то ваше життя стане більш радісним та наповненим. Нехай це буде відмова від 1 сигарети або прогулянка пішки 2 зупинки, вивчені 10 англійських слів або укладення контракту. Згодом самооцінка і самоповага підвищаться, а бажання щось робити для себе стане звичайною справою.
 2. Добро

  • Творити добро не тільки корисно, а й необхідно. Це робить нас більш впевненими у собі і щасливими. Проте, робити це треба від душі і не плутати з тим, щоб наздогнати і ощасливити когось без його згоди ))
 3. Подарунки

  • Якщо ви будете відзначати свої досягнення невеликими подарунками собі, то цих досягнень стане більше.
 4. Лінь

  1. Якщо на вас напала лінь, не намагайтеся з нею боротися. Постарайтеся  розчинитися в ній, прийняти її образ і зрозуміти, від чого вона вас оберігає або застерігає. Усвідомивши причину її виникнення, вам буде легше прийняти рішення. Чи продовжувати лінуватися, чи усунути цю причину та рухатися далі.
 5. Стрес

  • Представники різних статей реагують на стрес по-різному – для жінок більше характерні апатія, дратівливість і тривожність, а для чоловіків – агресивність і зловживання алкоголем. При стресі потрібно їсти якомога більше продуктів, багатих на вітаміни групи В і магній. Саме ці речовини необхідні для нормальної роботи нервової системи. Додайте в раціон нешліфований рис, будь-які зелені листові овочі, банани. Також ритмічні рухи під музику добре допомагають зняти стрес, адже танці сприймаються як розвага, а не як фізичні прави.