Новорічна ніч та 1 січня

24 December 2018
Новорічна ніч та 1 січня

А ви знаєте, що в Новорічну ніч і першого січня найбільша кількість звернень за медичною страховкою? У ці два дні кількість дзвінків в асистанси страхових компаній в рази вище, ніж протягом всього року.

Також, в період новорічних свят 2017-2018 служба екстреної медичної допомоги в Києві щодня отримувала більше 5 000 дзвінків з викликами.

Швидка допомога виїжджала на виклики до 2 500 разів на добу, що майже в 2 рази більше, ніж в інші дні.

Основними причинами звернень за медичною допомогою, як в страхові компанії, так і в столичну службу 103, були травми та отруєння під час святкування Нового року.

Нагадуємо, що в світлі нової медичної реформи, державна швидка допомога виїжджає тільки на важкі випадки, коли є пряма загроза життю. Що ж робити коли допомога потрібна, але безпосередньої загрози життю немає, наприклад травми, переломи та опіки? Можна скористатися медичною страховкою, яка забезпечить організацію та оплату виклику швидкої допомоги з приватної клініки.

Якщо ж у Вас немає медичної страховки, можна скористатися послугами приватної швидкої самостійно. Наші фахівці зібрали для Вас корисну інформацію про перелік і вартість послуг швидкої допомоги в приватних клініках Києва.

  • Найдешевше обійдеться виклик швидкої в клініці “Валерія”, вартість виклику дещо менше 1 000 гривень.
  • Ціна послуг швидкої допомоги клініки “VIVA” стартує від 1 600 гривень за виклик.
  • Вартість виклику карети швидкої допомоги “Борис”, “Добробут” і “Медиком” починається від 2 000 гривень.
  • Якщо ж Ви плануєте святкувати Новий рік за містом, будьте готові додатково сплатити від 600 гривень за виклик.

Святкуйте весело і безпечно, вживайте помірно і страхуйтеся!