Перестрахувальна компанія Swiss Re про COVID-19

3 April 2020
Перестрахувальна компанія  Swiss Re про COVID-19

Перестрахувальна компанія Swiss Re наголосила про перспективи, засновані на фактах світової боротьби за стримування COVID-19 та контроль над його важкими соціальними й економічними наслідками. Перспектива, яка допоможе просіяти шум, зрозуміти, що це означає для страхування, і знати, на що слід звернути увагу.

Триваючий спалах коронавіруса (COVID-19) створює «ряд нових складнощів» для страховиків з точки зору:

  • відшкодувань
  • андеррайтингу,
  • умов договорів страхування і багато чого іншого.

Ключовим елементом, який залишається невизначеним — це скільком людям заражена людина передасть вірус в сприйнятливій популяції, а також фактори, що впливають на смертність і рівень захворюваності.

Вплив смертності на портфелі страхування життя також буде складно оцінити. Ранні оцінки CFR (case fatality rate – коефіцієнт летальності) сильно розрізняються залежно від географії і вікових діапазонів, з додатковою складністю в адаптації до смертності серед тих, хто все ще інфікований під час спостереження, а також впливу недостатньо повідомлених симптоматичних і безсимптомних випадків.

Swiss Re планує запропонувати спеціальне керівництво з андеррайтингу COVID-19 в секторі страхування життя, включаючи підтримку поточної і минулої інфекції, а також рекомендації щодо можливого зараження.

Якщо у страхувальника буде діагностовано стан, що відповідає умовам поліса, страховик буде зобов’язаний здійснити виплату.