Сучасні тенденції на ринку праці та поради для HR-менеджерів щодо найму та утримання талантів

20 June 2024
Сучасні тенденції на ринку праці та поради для HR-менеджерів щодо найму та утримання талантів

Чи стикалися ви з труднощами найму та утримання працівників? У цій статті ми розглянемо основні тренди 2024 року на ринку праці та надамо поради для HR-менеджерів, що допоможуть подолати ці виклики.

1. Розширення цифрових робочих місць

Згідно з прогнозами World Economic Forum, до 2030 року кількість цифрових робочих місць у світі зросте до близько 92 мільйонів. Ці робочі місця зазвичай надають вищу оплату і допомагають компенсувати дефіцит навичок у країнах з високим рівнем доходів, надаючи молодим працівникам нові можливості.

2. Попит на гнучкі умови праці

Чотириденний робочий тиждень стає все більш популярним, щоб задовольнити зростання вимог та зміну в очікуваннях співробітників щодо гнучкості. За даними Gartner, 63% кандидатів називають “чотириденний робочий тиждень” найбільш привабливою пропозицією від роботодавців.

3. Важливість навичок

Згідно з дослідженням Mercer, 23% робочих місць зміняться протягом наступних п’яти років. Це означає, що мільйони людей повинні будуть переходити від одних видів робіт до інших, що підкреслює важливість постійного навчання та перепідготовки співробітників.

4. Повернення в офіси

Популярність повністю віддалених робочих місць знизилася з 20% у квітні 2022 року до 8% у грудні 2023 року. Однак інтерес до гібридних робочих місць залишається високим, особливо серед молодих працівників, які бажають мати людські взаємодії на робочому місці.

5. Конфліктний менеджмент як необхідна навичка

У зв’язку з політичними кризами, кліматичними змінами та іншими викликами, вміння вирішувати конфлікти стає необхідною навичкою для менеджерів. Це допоможе ефективно керувати командою та знижувати рівень стресу серед співробітників.

Соціальні Пакети та Благополуччя Персоналу

Персоналізовані та гнучкі соціальні пакети

Тенденція до персоналізації соціальних пакетів інтенсивно розвивається. Співробітники очікують опції, що відповідають їх індивідуальним потребам, включаючи навчальні та розвиваючі програми, гнучкі графіки роботи та персоналізовані пенсійні плани.

Комплексна підтримка ментального здоров’я

Компанії розширюють програми підтримки ментального здоров’я, пропонуючи доступ до гарячих ліній, додатків для медитації та програм, спрямованих на підвищення стійкості та навичок подолання стресу.

В Corporate Wellness Magazine відзначають, що інвестиції у ментальне здоров’я сприяють підвищенню продуктивності та залученості працівників.

Фінансове благополуччя

Програми фінансового благополуччя стають більш комплексними, включаючи освіту в галузі інвестицій, криптовалюти як частини компенсаційних пакетів та інструменти для управління фінансовими надзвичайними ситуаціями. Такі ініціативи допомагають працівникам краще управляти своїми фінансами та зменшувати стрес, пов’язаний з фінансовими питаннями.

Віртуальні медичні послуги

Використання телемедицини зростає, пропонуючи більше спеціалізованих варіантів лікування, включаючи ментальне здоров’я, фізіотерапію та управління хронічними захворюваннями. Ця тенденція робить медичні послуги більш доступними та зручними для працівників.

Соціальна відповідальність та підтримка громад

Впровадження оплачуваного часу для волонтерської діяльності демонструє пріоритет корпоративної соціальної відповідальності та дозволяє співробітникам займатися улюбленими справами. Така ініціатива допомагає компаніям виділятися на фоні конкурентів та залучати працівників, орієнтованих на спільноту.

 

 

Адаптація до сучасних тенденцій на ринку праці та впровадження новітніх стратегій найму та утримання талантів допоможуть компаніям залишатися конкурентоспроможними. Персоналізовані та гнучкі соціальні пакети, підтримка ментального та фінансового здоров’я, а також розвиток навичок співробітників є ключовими елементами успішної стратегії HR-менеджменту у 2024 році.