Як я можу допомогти? Та інші слова підтримки для тих, хто вчиться

1 September 2023
Як я можу допомогти? Та інші слова підтримки для тих, хто вчиться

З першим днем осені! Сьогодні ми разом зі світом святкуємо День знань — день, присвячений прагненню до мудрості та радості навчання. Наша команда вірить, що знання — це сила, і від щирого серця вітаємо всіх, хто розпочинає нові освітні подорожі цього року.

Незалежно від того, ви той,  хто прагне навчитися чогось нового, або виховуєте учнів, підтримуєте колег у навчанні, ваші зусилля заслуговують на визнання та підтримку.

Теплі слова підтримки

Навчання — це подорож, яка триває все життя. Ті слова, які ми обираємо, можуть значно вплинути на чийсь освітній досвід. Ось кілька фраз і слів абі підбадьорити та надихнути у навчанні ваших дітей, колег, близьких.

 • «Я вірю у твою здатність навчатися та розвиватися».
 • «Кожна помилка — крок до успіху».
 • «Ваша допитливість — ваша найбільша цінність».
 • «Коли ви дійсно чогось прагнете, ви можете подолати будь-який виклик».
 • «Вчитися разом — це пригода».
 • «Ваша унікальна точка зору збагачує наші колективні знання».
 • «Ваша відданість самовдосконаленню викликає захоплення».
 • «Успіх визначається не лише оцінками».
 • «Знайдіть час для турботи про себе — це надважливо».
 • «Ваша освіта – це інвестиція у майбутнє».

 

Як підтримати дитину у навчанні?

Виховання дітей і підтримка їхньої освіти — це складне завдання, яке вимагає поєднання заохочення, співчуття та ефективного спілкування. Ось кілька фраз і слів, які ви можете використовувати, щоб підтримати дітей у навчанні, ґрунтуючись на порадах консультантів і фахівців з ментального здоров’я:

 1. «Я поруч». Нехай ваша дитина знає, що ви завжди готові вислухати та надати підтримку, коли вона цього потребує.
 2. «Я вірю в тебе». Висловлюйте свою впевненість у здібностях і потенціалі вашої дитини.
 3. «Помилки — це можливість вчитися». Заохочуйте розвиток, підкреслюючи, що помилки є природною частиною процесу навчання.
 4. «Розкажи мені ще». Виявляйте щирий інтерес до їх шкільного досвіду та ставте відкриті запитання, щоб спонукати їх ділитися.
 5. «Як я можу допомогти?» Повідомте дитині, що ви готові допомогти з домашніми завданнями чи іншими завданнями, пов’язаними зі школою.
 6. «Давай розберемося разом». Заохочуйте вирішення проблем і командну роботу, коли вони стикаються з труднощами в навчанні.
 7. «Ти здатний / здатна впоратись з важкими завданнями». Нагадайте їм, що вони здатні долати труднощі та наполегливо виконувати важкі завдання.
 8. «Це нормально просити про допомогу». Навчіть їх, що звернення за допомогою до вчителів або однолітків є ознакою сили, а не слабкості.
 9. «Які твої цілі?» Допоможіть їм поставити реалістичні академічні та особисті цілі, над якими вони повинні працювати.
 10. «Зусилля важливі». Підкресліть цінність наполегливої праці та самовідданості для досягнення успіху.
 11. «Навчання — це подорож, яка триває все життя». Прищепити ідею, що освіта не припиняється, коли вони закінчують школу; це безперервний процес.
 12. «Я пишаюся твоїми зусиллями». Визнайте та хваліть їхню самовідданість і старанність, незалежно від результату.
 13. «Складімо план». Працюйте разом, щоб створити розпорядок дня та стратегії для ефективного управління часом та обов’язками.
 14. «Це нормально робити перерви». Навчіть їх важливості догляду за собою та балансу в повсякденному житті.
 15. «Які предмети тобі найбільше подобаються?» Заохочуйте їхні інтереси та захоплення, виявляючи цікавість до їхніх улюблених предметів.
 16. «Прочитай і досліди». Розвивайте любов до читання та цікавість до світу, надаючи доступ до книг та освітніх ресурсів.
 17. «Ми цінуємо освіту в нашій родині». Подавайте позитивний приклад, демонструючи власний ентузіазм у навчанні та зростанні.
 18. «Я люблю тебе, незважаючи ні на що». Повторіть свою безумовну любов і підтримку, наголошуючи, що їх цінність не пов’язана лише з успішністю.

Пам’ятайте, що ефективне спілкування є ключовим, і дуже важливо адаптувати свої слова та фрази до віку, особистості та конкретних потреб вашої дитини. Заохочуйте відкритий діалог, активне слухання та сприятливе середовище для виховання здорового ставлення до освіти.

 

А в турботі про фізичне та ментальне здоров’я вашої родити та команди можуть допомогти програми медичного страхування. Поліс надає гарантії на якісний та цілодобовий доступ до медичної допомоги, а також убезпечити від неперадбачених витрат.

Наша відданість Lifelong Learning:

Команда Страхового Адвокату вірить у важливість навчання протягом життя. Тому ми регулярно надаємо можливості для навчання в нашому колективі. Ми віримо, що виховання культури безперервного зростання приносить користь не лише нашим співробітникам, а й клієнтам і партнерам. Разом ми можемо досягти більших висот, опановуючи нові знання та навички.