Наш 8-ий рік

24 October 2017
Наш 8-ий рік

20 жовтня ми відзначили 8-ий рік від дня заснування компанії. Дозвольте поділитися результатами роботи за минулі 12 місяців.

Страховий адвокат став більш технологічним, гнучким і сучасним.

Все це було б неможливо без плідної співпраці з нашими ключовими партнерами. Підбиваючи підсумки, аналітичний відділ відібрав кілька подій, якими пишається вся наша страхова збірна 🙂

контактЖовтень, 2016

В якості нового члена European Business Association відвідали близько 20-ти зістрічей, зборів та конференцій. На заходах були присутні перші особи провідних компаній, коучі, спеціалісти різних сфер діяльності та політики.

серцеЛистопад, 2016

Відвідали святкування 98-ої річниці проголошення Латвійської Республіки.

Посольство Латвії вже не перший рік є нашим почесним клієнтом. Ми беремо участь в житті клієнтів не тільки під час страхового випадку, а й в моменти загальної радості і свята.

звездаГрудень, 2016

Американська аграрна компанія оформила поліси корпоративного медичного страхування для своїх співробітників. Корпорація входить в ТОП-10 найбільших компаній світу.

шестеренкиСічень, 2017

Завдяки професійній роботі брокера «Страховий адвокат» і надійності страхової компанії «Універсальна» була здійснена виплата понад 1 млн грн. за ризиком «Тотальне знищення» вантажного автомобіля DAF.

лампочкаЛютий, 2017

Потужне підживлення тренінгами. Корисною та актуальною інформацією з нами поділився професійний тренер Андрій Рублевський.

смайлБерезень, 2017

«Страховий адвокат» уклав договір із психологом, гештальт-терапевтом для наших застрахованих клієнтів. Тепер наші клієнти мають можливість безкоштовно звертатися за психологічною допомогою в складних життєвих ситуаціях.

компьютерКвітень, 2017

* 1 квітня мережа побачила наш оновлений сайт. Команда з трьох ІТ спеціалістів готувала онлайн платформу впродовж чотирьох місяців.

* Ми прийшли в регіони!

Презентація корпоративного медичного страхування – Харків, Київ, Запоріжжя та Дніпро за 3 дні.

глазТравень, 2017

* Відвідали продуктивний тренінг “Прийняття рішень в команді”.

* Нам довіряють понад 3500 ІТ спеціалістів. У травні ми обслуговували понад 50 ІТ компаній. Для Страхового Адвоката це динамічно зростаючий сегмент клієнтів. Саме тому ми відвідали найважливішу подію року в сфері ІТ – iForum 2017.

письмоЧервень, 2017

Провели онлайн марафон для наших клієнтів та підписників. “Марафон щастя” складався з порад та завдань від провідних лікарів, психологів і стилістів.

лайкЛипень, 2017

Застрахували колектив з 3000 співробітників великої роздрібної компанії.

Ми хочемо змінити ставлення роботодавця до людей в Україні!

пазлСерпень, 2017

Створено відділ комунікацій.

Відділ супроводу розширено двома додатковими лікарями.

сердцеВересень, 2017

Провели 43 презентації програм добровільного медичного страхування у нових компаніях. В 14 разів більше компаній впроваджують корпоративне медичне страхування в порівнянні з вереснем 2016 року.

Мчимо щодуху – рекорд за останні 8 років за кількістю нових зустрічей і впровадження соціальних програм для нових клієнтів.

медальЖовтень, 2017

Цифра дня про нашу компанію – 11 000 застрахованих на супроводі по ДМС!