Тепер ми страхуємо мінерів

3 October 2023
Тепер ми страхуємо мінерів

Україна – це країна з найродючішими  землями та сільськогосподарськими досягненнями. Проте наразі, маючи божевільного сусіда, тисячі га сільськогосподарських земель в країні заміновано.

На щастя, в цей складний час агро бізнес в Україні демонструє не лише свою силу, але й відповідальність перед державою і суспільством. Аграрії долучаються до процесу розмінування, намагаючись зробити земельні ділянки безпечними для подальшого використання.

Важливою складовою безпечного розмінування є страхування. Для роботи мінерів обов’язковим є страховий поліс.

Такий підхід дозволяє покрити можливі ризики і забезпечити фінансовий захист для сільськогосподарських підприємств та мінерів. Це крок у напрямку гарантій і стабільності в аграрному секторі.

І все буває вперше, тепер ми страхуємо мінерів. Страховий адвокат не чекає, поки будуть готові продукти страхування, а створює їх та вирішує будь-які питання із зірочкою.

Закликаємо всіх, хто працює в аграрному секторі, а також тих, хто має запити для страхування або питання щодо страхування у компанії, звертатися до наших експертів. Разом ми можемо забезпечити надійний захист для сільськогосподарських підприємств. Бо кожен крок до безпеки – це крок до майбутнього.

Звертайтесь до наших експертів. Ми знайдемо рішення!