Бум на медичне страхування!

20 September 2018
Бум на медичне страхування!

Кожен виступ в.о. міністра охорони здоров’я України про проведені реформи пробуджує різкий інтерес до добровільного медичного страхування. Фахівці компанії прийшли до такого висновку, проаналізувавши кількість запитів і проведених зустрічей. Такого “безкоштовного” піару страховий ринок ще ніколи не отримував.

Все більше українців шукають інформацію про медичний захист.

Якщо розділити запити в google про медичне страхування за регіонами, то 30% пошуку доводиться на Київ. 44% – всі інші регіони України. (Львівська область – 8,5%, Дніпропетровська область – 8%, Харківська область – 5,2%)

750 000 користувачів facebook цікавилися страхуванням у серпні. У вересні до них приєдналися ще 110 000 чоловік.

Відповідно до звітів ЛСОУ,  з медицини страховики зібрали понад 289 млн. грн за перший квартал 2018 р.

Це всього лише на 12% більше, ніж в першому кварталі 2017 р. Експерти компанії зазначають, що такий невеликий приріст договорів медичного страхування при підвищеному інтересі можна пояснити тільки особливістю попиту. А саме, неплатоспроможного попиту.

Роботодавці зацікавлені у впровадженні соціальних пакетів для співробітників. За три місяці фахівці нашої компанії провели 72 зустрічі з організаціями з різних галузей. Тільки 7 з них закінчилися підписанням договору. Це навіть менше, ніж кожна десята.

З чим це може бути пов’язано?

Багато хто вважає, що медичне страхування – це дорого. За оцінками експертів Страхового адвоката в середньому вартість програми медичного страхування складає всього 4 500 грн. / рік.

Як приклад, виклик комерційної швидкої допомоги буде коштувати близько 2 000 грн.

Більшою мірою керівники підприємств не готові приймати рішення щодо покращення соціального пакета компанії. Це тягне за собою кадрові ризики.

Страховий адвокат вже 9 років допомагає впроваджувати соціальне страхування на підприємствах.

Наш досвід може допомогти і вам. Компанія розробила комплексну програму з підтримки клієнтів.

Завдяки цьому клієнти Страхового адвоката чудово орієнтуються в трендах страхування і отримують найкращі рішення для своїх бюджетів.