Консультації лікарів в режимі онлайн

25 March 2020
Консультації лікарів в режимі онлайн

Сьогодні при симптомах застуди рекомендують сидіти вдома. Амбулаторно звертатися тільки при дихальної недостатності, сильному кашлі і температурі понад 39 градусів.

Наші клієнти запитують, що робити, коли амбулаторно неможна, а звернутися до лікаря потрібно / хочеться.

Одна з відповідей – Телемедицина.

Телемедицина – це консультації лікарів в режимі онлайн. Такі консультації зараз активно рекомендують комерційні клініки, організовують страхові компанії, запитують клієнти.

Страховий адвокат, як ваш помічник, спробував телемедицину на собі і готовий поділиться цією інформацією з вами.

Провідна клініка запустила власний додаток, через яке ми і записалися. Випадок у нас банальний, співробітниця повернулася з-за кордону, по поверненню у неї піднялася температура до 37, інших симптомів немає.

Клініка надає 2 варіанти спілкування – онлайн месенджер і відео.

У мессенджері, лікар, після озвучених скарг, написав, що краще сходити до сімейного лікаря. І клініка повернула кошти, сплачені за консультацію.

При відеоконсультації у лікаря немає можливості провести якісний огляд і прослухати легені, а це наразі дуже актуально – тому теж не варіант.

Спробувавши консультацію терапевта онлайн, ми прийшли до висновку, що консультація не замінює повноцінний прийом лікаря, а всього лише може служити помічником для коригування терапії та отриманні інформації, куди звернутися.