Щорічний медичний огляд для компаній

6 March 2018
Щорічний медичний огляд для компаній

На сьогоднішній день, у нас на обслуговуванні більше 11 000 застрахованих, понад 200 юридичних осіб. Майже 4 000 мають опцію «медичний огляд».

Приводом для написання цієї статті стали для нас два випадки виявлення відкритої форми туберкульозу в 2017 році, при проходженні мед. огляду у двох наших клієнтів (юридичних осіб).

В останні роки, люди стали більше приділяти уваги здоровому способу життя. Але це не тільки заняття спортом і правильне харчування, а й своєчасне звернення до лікаря для виявлення і профілактики на ранніх стадіях різних захворювань. Наприклад, в США та інших західних країнах, раз в півроку жінки старше 40 років зобов’язані проходити мамолога та гінеколога. У нормі, з такою ж періодичністю відвідувати і стоматолога.

Щоб запобігти розвитку захворювання, потрібно своєчасно і регулярно проходити мед. огляд і здавати необхідний базовий пакет аналізів. Це не тільки збереже здоров’я (в деяких випадках і життя людини), але і гроші, тому що лікувати захворювання завжди дорожче, ніж провести його профілактику. Роботодавець зацікавлений, щоб працівник не був відсутній тривалий час на роботі, для цього і впроваджує в програми медичний огляд.

П’ять років тому був тренд додавати профогляд в медичну страховку. Перелік лікарів для нього розширювався і досяг 8-12 фахівців. В результаті, 90% застрахованих співробітників компаній відмовлялися витратити 2-3 дні, щоб обійти всіх лікарів і здати всі необхідні аналізи.

Тепер мова йде про сервіс та увагу, які ми і надаємо. Для керівників компаній, нами був запропонований «День здоров’я», де ми повністю організовуємо виїзний профогляд на  підприємстві.

До складу виїзного профогляду входить:
  • Лікарі, підбираються під кожний конкретний огляд. Все залежить від профілю медогляду (терапевт, офтальмолог і ін.);
  • Клінічна лабораторія проводить забір аналізів;
  • Флюорографія проводиться з виїздом на об’єкт замовника завдяки пересувному цифровому флюорографу;
  • Медичний менеджер займається координацією працівників підприємства відповідно до затвердженого списку і медперсоналу, стежить за черговістю проходження обстеження.

За результатами проведеного огляду, терапевт дає розшифровку результатів кожному співробітнику наодинці.