The Economist прогнози на 2021 рік

20 November 2020
The Economist прогнози на 2021 рік

Пандемія змінила світову економіку. Британське видання зробило публікацію прогнозу, що чекає на світову економіку у 2021.

Розглянемо деякі тренди та прогнози. На які зміни ми можемо чекати у 2021?

Економічні прогнози на 2021 рік

Вакцина

Як тільки вакцини проти коронавірусу будуть готові, фокус уваги зміститься з розробки на розподіл між країнами та їх населенням.

Відновлення економіки

Прогнозують, що на глобальному рівні відновлення економіки після рецесії буде нерівномірним та непостійним. Це через локальні спалахи коронавірусу та стихійні падіння, що з’являтимуться та зникатимуть.

Технології

У 2021 стане зрозуміло чи зберігатимуться тенденції та нові звички з дистанційної роботи та навчання, онлайн-шопінгу, відео-конференцій.

Корпорації

Одним із прогнозів є те, що керівники компаній зіштовхнуться з тиском з боку працівників та клієнтів. Вони вимагатимуть, щоб керівництво зайняло чітку позицію щодо зміни клімату та соцсправедливості.

Туризм

Галузь модифікується, змістивши акцент на користь внутрішніх подорожей.

Клімат

Світ почне покращувати ситуацію зі зміни клімату. Уряди інвестують у green recovery plans для створення робочих місць та скорочення викидів.

Івенти у 2021

Видання називає 2021 рік роком déjà vu. Тому що заходи, які мали відбутися у 2020, перенесено на рік.

 

Ще футурологи піднімають питання нових викликів та ризиків у 2021, напруги між США та Китаєм, та питання світового порядку.