Відгук про співпрацю

25 September 2020
Відгук про співпрацю

Ділимося відгуком про співпрацю від тепер уже колишньої колегині, Іванни Фалатюк.

Дякуємо за професіоналізм, ентузіазм, готовність йти вперед і перемагати разом. Ми всією командою бажаємо Вам всього найдобрішого і найсвітлішого. Радіємо Вашим прийдешнім трансформаціям і змінам і цінуємо час, проведений разом в синергії і творенні.

«Інна Євгенівна,

я хочу Вам подякувати за Ваше відповідальне та уважне ставлення.

За терпіння, компетентність і постійний розвиток кожного з нас й організації, в якій ми всі працюємо.

За готовність до компромісу, вміння слухати і чути, мудрість, здатність конструктивно сперечатися і тактовно висловлювати свою точку зору.

Дякую, що вели мене до забезпеченого майбутнього, відкривали нові і нові перспективи.

Ви не давали мені розкиснути і допомагали досягати поставлених цілей, вирішувати професійні завдання і реалізовувати плани. Мені буде не вистачати ваших теплих усмішок вранці, вашого оптимізму і життєлюбства.

Дякую, кожному з Вас за прекрасні професійні та людські якості, які ви щодня демонстрували під час роботи: високий професіоналізм, майстерність, відповідальність, бездоганну компетентність і чуйність.

Дякую Вам, шановні колеги, за час, який я провела поруч з Вами. Це був прекрасний час, і я назавжди залишуся вдячна кожному з Вас за допомогу в роботі, підтримку, доброзичливе ставлення і досягнуті спільно результати.

З повагою,

Іванна Фалатюк»